Marzec 18 2019 21:30:41
Menu
Szkoa bez przemocy
Dla ucznia
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 628,373
Najnowszy użytkownik: nyhtggdagi
Reklama



STRZELECTWO 2016.
Newsy
Sukcesy

Szkolnego Koła Strzeleckiego






GRATULUJEMY!












GRATULUJEMY!





28 maja 2016 roku na strzelnicy w Parku Górnika
odbyła się kolejna edycja zawodów strzeleckich nad którą patronat objął Burmistrz Kłodawy.

Strzelanie odbywało się z karabinka sportowego typu kbks, kaliber 5,6 mm.
Strzelano do tarcz typu TS-1 ustawionych w odległości 50 m.
W turnieju brali udział juniorzy,juniorki i seniorzy z powiatu kolskiego.

WYNIKI TURNIEJU:

Klasyfikacja drużynowa:

Juniorów: 1 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 273 pkt.
2 miejsce - ZSRCKU Kościelec - 250 pkt.
3 miejsce - SK ZSP Kłodawa - 235 pkt.

Juniorek: 1 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 277 pkt.
2 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 268 pkt.
3 miejsce - ZSRCKU Kościelec - 236 pkt.

Seniorów:1 miejsce - LOK KSK Kłodawa I - 265 pkt.
2 miejsce - LOK Osiek Wielki - 249 pkt.
3 miejsce - LOK KSK Kłodawa IV - 248 pkt.

Klasyfikacja indywidualna:

Juniorów: 1 miejsce – Wacławik Wiktor -Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 94 pkt.
2 miejsce – Fijałkowski Filip - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 92 pkt.
3 miejsce – Jaworski Patryk - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 90 pkt.

Juniorek: 1 miejsce – Piguła Anna - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 94 pkt.
2 miejsce – Szafrańska Kamila - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 93 pkt.
3 miejsce – Rybińska Sandra - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 92 pkt.

Seniorów:1 miejsce – Andrzejczak Mariusz - KSK Kłodawa - 96 pkt.
2 miejsce – Śliwka Karol - LOK Osiek Wielki - 88 pkt.
3 miejsce – Kapuściński Kazimierz -LOK Izomer Czołowo - 87 pkt.

ORGANIZATORZY TURNIEJU:
URZĄD GMINY KŁODAWA,
GIMNAZJUM NR 1 im.ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II w KŁODAWIE,
LOK KSK KŁODAWA




















21 maja 2016r. Na strzelnicy kulowej w Ruszkowie odbyły się

XVI Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego.





Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny dziewcząt i 1 drużyna chłopców.

Miło nam zakomunikować ze po raz kolejny zwyciężyliśmy w tym tunieju

zajmując wszystkie pierwsze miejsca.


Drużyna dziewcząt:

Rybińska Sandra, Szafrańska Kamila i Piguła Anna zajęła
I miejsce z wynikiem -266 pkt.

II miejsce zajęła II drużyna Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie-243 pkt.

III miejsce – SK LOK ZSRCKU Kościelec -231 pkt.

W kategorii juniorów

I miejsce - zawodnicy naszego Gimnazjum z wynikiem –266 pkt
II miejsce – SK LOK ZSP Kłodawa – 248 pkt.
III miejsce – SK LOK ZSRCKU Kościelec – 238 pkt.

W kategorii indywidualnej dziewcząt:

I miejsce – Kamila Szafrańska - 92 pkt.- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
II miejsce – Anna Piguła - 91 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
III miejsce – Michalak Weronika - 89 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie

W kategorii indywidualnej chłopców:

I miejsce – Maciej Kowalewski - 96 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
II miejsce – Konrad Sieradzki - 87 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
III miejsce – Dawid Nowacki - 86 pkt.- ZSP Kłodawa

GRATULUJEMY!!!
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Profilaktyka