X POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR BURMISTRZA KŁODAWY

Notice: Undefined index: user_status in /home/amms3/domains/gim1klodawa.pl/public_html/print.php on line 80
Dodane przez AS dnia Czerwiec 22 2019 12:07:07


X POWIATOWY TURNIEJ STRZELECKI
O PUCHAR BURMISTRZA KŁODAWY

15 czerwca 2019 r. na kłodawskiej strzelnicy w Parku Górnika
odbył się X jubileuszowy powiatowy turniej strzelecki
o puchar burmistrza Kłodawy.






Podczas rozpoczęcia zawodów burmistrz Kłodawy Piotr Michalak
dokonał dokonał otwarcia
nowych obiektów powstałych na terenie strzelnicy w ramach budżetu obywatelskiego 2018,
który został przeprowadzony
dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie.

Nowe obiekty będą służyć strzelcom z Kłodawy,
którzy osiągają wysokie miejsca w zawodach strzeleckich
na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i krajowym.

Miłośnicy strzelectwa sportowego zrzeszeni
w Lidze Obrony Kraju rywalizowali kategorii
juniorów , juniorek i seniorów.
Strzelano z karabinka sportowego typu kbks na dystansie 50 metrów.
Oceniano 10 strzałów,
a więc każdy mógł uzyskać maksymalnie 100 pkt.

Puchary ufundowane przez gminę Kłodawa wręczyli
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie Beata Kołuda
i prezes Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Kole Andrzej Kowalewski.
Dominację w powiecie kolskim potwierdzili kłodawscy zawodnicy.


Wyniki przedstawiają się następująco:


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

JUNIORZY


1 miejsce – ZSP w Kłodawie [ II druż. ] - 270 pkt.
2 miejsce – SP nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie 269 pkt. [ Kamil Szczęsny , Wiktor
Kochański , Filip Cieniewski ]
3 miejsce – ZSP w Kłodawie [ I druż. ] - 264 pkt.

JUNIORKI

1 miejsce – SP nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie 270 pkt. [Magda Banasiak , Wiktoria
Kowalewska , Olga Izychart ]
2 miejsce – UKS „Jedynka” w Kłodawie - 257 pkt. [Wiktoria Frątczak , Weronika Kańka , Wiktoria Grabowska ]
3 miejsce – ZSP w Kłodawie - 249 pkt.

SENIORZY

1 miejsce – LOK KSK Kłodawa I – 264 pkt.
2 miejsce – LOK Nagórna Koło - 259 pkt.
3 miejsce - LOK ZSP w Kłodawie – 250 pkt.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

JUNIORZY


1 miejsce - Kamil Szczęsny - SP nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie – 94 pkt.
2 miejsce - Bartosz Wronkiewicz– ZSP Kłodawa – 93 pkt.
3 miejsce - Krzysztof Bojanowski– ZSP Kłodawa – 91 pkt.

JUNIORKI

1 miejsce – Magda Banasiak - SP nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie – 92 pkt.
2 miejsce – Wiktoria Kowalewska - SP nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie – 91 pkt.
3 miejsce – Ewa Witaszek – ZSP Klodawa – 91 pkt.

SENIORZY


1 miejsce – Mariusz Andrzejczak – LOK KSK Kłodawa – 93 pkt.
2 miejsce – Ryszard Miśko – LOK Nagórna Koło – 89 pkt.
3 miejsce – Filip Fijałkowski - LOK KSK Kłodawa – 87 pkt.


Dodam, że pogoda dopisała, a grochówka jak zawsze była pyszna.