Najlepsi uczniowie naszej szkoły

Notice: Undefined index: user_status in /home/amms3/domains/gim1klodawa.pl/public_html/print.php on line 80
Dodane przez mamon94 dnia Luty 02 2009 22:12:52
Najlepsi uczniowie naszej szkoły



Szkoła podstawowa

Klasa I a
1. Cieślińska Marika
2. Cichocka Alicja
3. Przyborowska Patrycja
4. Roszkiewicz Wiktoria
5. Tomaszewska Weronika
6. Buczkowski Marcel

Klasa I b
1. Anna Piguła
2. Konrad Sieradzki
3. Dominik Kańka
4. Maciej Stańczyk
5. Wiktoria Rosiak

Klasa II a
1. Kamil Szydłowski
2. Wiktoria Jankowiak
3. Patrycja Tomczyk
4. Agata Zięciak
5. Filip Kwiatkowski
6. Łukasz Adaszewski
7. Aleksandra Szymańska
8. Mateusz Sędziak
9. Hubert Ostrowski

Klasa II b
1. Bartlomiejczak Patrycja
2. Felczyński Jakub
3. Kołodziejczak Nikola
4. Rzeźnik Agata
5. Szadkowska Oliwia
6. Wawrzyniak Mateus


Klasa IIIa
1. Sandra Lemczak
2. Magdalena Krajewska
3. Marta Nitecka
4. Święcka Karina
5. Sebastian Czajka
6. Kantorski Adam

Klasa III b
1. Kołucki Sebastian
2. Żarkiewicz Karolina
3. Świętczak Karolina
4. Pacholski Łukasz

Klasa IV a
1. Kazimierczak Julia 5,25
2. Chmielecka Marcelina 5,08
3. Golińska Patrycja 5,0
4. Kalinowska Klaudia 4,92
5. Rosiak Wiktoria 4,92
6. Andrzejewski Marcin 4,83

Klasa IV b
1. Stolarska Wiktoria 5,25
2. Stolarski Mateusz 5,25
3. Marciniak Juli 5,16
4. Marczak Klaudia 5,16
5. Zieliński Maciej 5,16
6. Matusiak Patryk 5,0
7. Tomalak Dawid 4,83

Klasa V a
1. Podlasin Natalia 5,2
2. Szydłowska Aleksandra 4,9

Klasa VI a
1. Łaszkiewicz Adrian 5,0
2. Kaczorkiewicz Natalia 4,9
3. Skaliński Kamil 4,8
4. Grzelak Magdalena 4,8

Klasa VI b
1. Pawlak Natalia 5,36
2. Bartłomiejczyk Kinga 5,27
3. Kuciński Sebastian 5,27
4. Felczyńska Olga 5,18
5. Chróścielska Dominika 5,18
6. Małecka Aleksandra 5,0
7. Krzaczyńska Monika 5,0
8. Szubert Aleksandra 4,82
9. Andrzejczak Krystian 4,82

Gimnazjum


Klasa I a
1. Kusztal Michał 5,2
2. Adamkiewicz Michał 5,1
3. Marciniak Milena 5,1
4. Witkowski Jakub 5,0
5. Indyga Aleksandra 5,0
6. Zwolińska Milena 4,9
7. Kikosicka Donata 4,9
8. Łuczyński Krzysztof 4,9
9. Izychart Kinga 4,8

Klasa I b
1. Dzięgielewski Wojtek 5,1
2. Piątek Jakub 5,0
3. Estkowska Dominika 4,9
4. Augustyniak Sandra 4,9

Klasa II a
1. Czerwczak Agnieszka 4,9
2. Gadomski Adam 4,8
3. Okulski Maciej 4,8

Klasa II b
1. Stankiewicz Ilona 4,9

Klasa II c
1. Piotr Siwiński 4,9


Klasa III b
1. Kurpik Patrycja 4,86

Klasa III c
1. Kusztal Tomasz 5,09
2. Jeziorska Aleksandra 5,09
3. Nuszkiewicz Jarosław 5,0
4. Zieliński Piotr 4,93