Lipiec 25 2017 16:48:40
Menu
Szkoła bez przemocy
Dla ucznia
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 628,373
Najnowszy użytkownik: nyhtggdagi
Reklama



KOŁO STRZELECKIE




Cele:

Popularyzacja wśród młodzieży szkolnej działalności Ligi Obrony Kraju ze szczególnym uwzględnieniem sportu strzeleckiego.

Integracja miłośników środowiska strzelectwa sportowego.

Propagowanie postaw patriotycznych i proobronnych.

Kształtowanie pozytywnych cech osobowościowych, przydatnych w nauce i w życiu codziennym, takich jak:
koncentracja, wytrwałość, koordynacja ruchowa, precyzja, ambicja.



















Sukcesy
Szkolnego Koła Strzeleckiego




SZKOLNA LIGA STRZELECKA

24 stycznia 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Kole odbyła się II runda
kolejnej edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej z karabinka pneumatycznego do tarcz w odległości 10 metrów.

Drużyna liczy 6 zawodników [3 chłopców i 3 dziewczyny].
Każda szkoła może wystawić 2 drużyny w kategorii drużynowej.

Nasza szkoła wystawiła 3 drużyny – drużyna III klasyfikowana poza konkursem.

Wszyscy zawodnicy rywalizują również w klasyfikacji indywidualnej.


Wyniki w klasyfikacji indywidualnej chłopców:
1 miejsce – Marcin Ostróżka - ZSP Kłodawa - 99 pkt.
2 miejsce - Konrad Sieradzki - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 98 pkt.
3 miejsce - Kamil Szczęsny - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 98 pkt.


Wyniki w klasyfikacji indywidualnej dziewczyn:
. 1 miejsce – Anna Piguła - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 100 pkt.
2 miejsce – Marta Nitecka - ZSP Kłodawa - 99 pkt.
3 miejsce – Natalia Królikowska - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 99 pkt.


Wyniki w klasyfikacji drużynowej:
1 miejsce – Gimnazjum nr 1 im.Swiętego Jana Pawła II w Kłodawie – 589 pkt.- I dr.
2 miejsce – ZSP Kłodawa – 579 pkt. - I drużyna
3 miejsce – ZSR CKU Kościelec – 572 pkt.-I drużyna
4 miejsce – Gimnazjum nr 1 im.Swiętego Jana Pawła II w Kłodawie – 571 pkt.- II dr.
5 miejsce – LO Koło – 555 pkt.
6 miejsce – ZSP Kłodawa – 541 pkt. - II dr.
7 miejsce – LO Kowal - 499 pkt.
8 miejsce – Zespól Szkół w Marysinie – 467 pkt.
9 miejsce – Gimnazjum w Dąbiu – 387 pkt – I drużyna
10 miejsce - ZSR CKU Kościelec – 369 pkt.-II drużyna
11 miejsce – Gimnazjum w Dąbiu – 303 pkt. - II drużyna


PK-Gimnazjum nr 1 im.Swiętego Jana Pawła II w Kłodawie – 539 pkt.- III drużyna

Opiekunem i trenerem naszych zawodników jest pan Mariusz Andrzejczak.
GRATULUJEMY WYNIKÓW !!!!!



SZKOLNA LIGA STRZELECKA




15 grudnia 2016 r. w ZSR CKU Kościelec
odbyła się I runda kolejnej edycji

Szkolnej Ligi Strzeleckiej.


Strzelanie odbywa się z karabinka pneumatycznego do tarcz w odległości 10 metrów.
Drużyna liczy 6 zawodników [3 chłopców i 3 dziewczyny].
Każda szkoła może wystawić 2 drużyny w kategorii drużynowej.
Nasza szkoła wystawiła 4 drużyny – drużyna III i IV klasyfikowane poza konkursem.
Wszyscy zawodnicy rywalizują również w klasyfikacji indywidualnej.



Wyniki w klasyfikacji indywidualnej chłopców:
1 miejsce – Krzysztof Bojanowski - ZSP Kłodawa - 98 pkt.
2 miejsce – Marcin Ostróżka - ZSP Kłodawa - 98 pkt.
3 miejsce – Konrad Ostróżka - ZSR CKU Kościelec - 97 pkt.
4 miejsce – Kamil Grygielski - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 97 pkt.
5 miejsce – Szymon Pawlak - LO Koło - 96 pkt.
6 miejsce - Konrad Sieradzki - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 96 pkt.
Adam Cieniecki - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 96 pkt.
Kamil Szczęsny - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 96 pkt.
Patryk Jaworski - ZSP Kłodawa - 96 pkt.


Wyniki w klasyfikacji indywidualnej dziewczyn:
1 miejsce – Kamila Szafrańska – ZSR CKU Kościelec – 98 pkt.
2 miejsce – Magdalena Banasiak - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 98 pkt.
3 miejsce – Klaudia Szałek – ZSR CKU Kościelec – 97 pkt.
4 miejsce – Weronika Michalak - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 97 pkt.
Wiktoria Kowalewska - Gimn. nr 1 w Kłodawie - 97 pkt.
Banasiak Daria - ZSR CKU Kościelec – 97 pkt.



Wyniki w klasyfikacji drużynowej:

1 miejsce – Gimnazjum nr 1 im.Swiętego Jana Pawła II w Kłodawie – 572 pkt.- II dr.
2 miejsce – Gimnazjum nr 1 im.Swiętego Jana Pawła II w Kłodawie – 572 pkt.- I dr.
3 miejsce – ZSR CKU Kościelec – 569 pkt.-I drużyna
4 miejsce – ZSP Kłodawa – 561 pkt. - I drużyna
5 miejsce – ZSR CKU Kościelec – 555 pkt.-II drużyna
6 miejsce – LO Koło – 553 pkt.
7 miejsce – ZSP Kłodawa – 533 pkt.
8 miejsce – Zespól Szkół w Marysinie – 439 pkt.
9 miejsce – Gimnazjum w Dąbiu – 394 pkt – I drużyna
10 miejsce – Gimnazjum w Dąbiu – 378 pkt. - II drużyna
PK-Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie – 537 pkt.- III drużyna
Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie – 531 pkt.- IV drużyna
Opiekunem i trenerem naszych drużyn jest pan Mariusz Andrzejczak.
GRATULUJEMY!








BARBÓRKOWY TURNIEJ STRZELECKI
o PUCHAR ZARZĄDU KOPALNI SOLI
„KŁODAWA” S.A.



9 grudnia 2016 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II
w Kłodawie odbył się turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego
z okazji Święta Górników.

Fundatorem nagród była kopalnia soli „Kłodawa' S.A.
Organizatorem turnieju było Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie,
oraz
funkcjonujące w szkole Szkolne Koło Ligi Obrony Kraju.





W turnieju uczestniczyła rekordowa liczba 92 zawodników i zawodniczek
reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne i gimnazjalne
z terenu powiatów kolskiego i włocławskiego.
Turniej otworzył Członek Zarządu Kopalni Soli „Kłodawa” S.A. pan Marek Skrzypczak.
Klasyfikacja prowadzona była w kategorii drużynowej [3 dziewczyny + 3 chłopców]
oraz w kategorii drużynowej dziewcząt i chłopców.



WYNIKI TURNIEJU:

KATEGORIA DRUŻYNOWA:


1 MIEJSCE-555 PKT.-I DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 1 W KŁODAWIE
2 MIEJSCE-553 PKT.-I DRUŻYNA ZSP W KŁODAWIE
3 MIEJSCE-551 PKT.-ZSR CKU KOŚCIELEC
4 MIEJSCE-546 PKT.-LO KOŁO
5 MIEJSCE-524 PKT.-II DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 1 W KŁODAWIE
6 MIEJSCE-517 PKT.-III DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 1 W KŁODAWIE

7 MIEJSCE-511 PKT.-I DRUŻYNA GIMNAZJUM W DĄBIU
8 MIEJSCE-498 PKT.-II DRUŻYNA GIMNAZJUM W DĄBIU
9 MIEJSCE-497 PKT.-II DRUŻYNA ZSP W KŁODAWIE
10 MIEJSCE-485 PKT.-SLO CHOCEŃ
11 MIEJSCE-451 PKT.-LO KOWAL
12 MIEJSCE-427 PKT.-ZS MARYSIN-LUBRANIEC
13 MIEJSCE-417 PKT.-SZSZ CHOCEŃ


KATEGORIA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT:



1 MIEJSCE-99 PKT.-SANDRA STELMACHOWSKA-SLO CHOCEŃ
2 MIEJSCE-99 PKT.-WIKTORIA KOWALEWSKA-GIMN. NR 1 w KŁODAWIE
3 MIEJSCE-98 PKT.-KAMILA SZAFRAŃSKA-ZSR CKU KOŚCIELEC
4 MIEJSCE-98 PKT.-WERONIKA BRYŁKA-ZSP KŁODAWA
5 MIEJSCE-97 PKT.-ANGELIKA SADOWSKA-ZSP KŁODAWA
6 MIEJSCE-96 PKT.-WERONIKA MICHALAK-GIMN. NR 1 w KŁODAWIE


KATEGORIA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW:



1 MIEJSCE-99 PKT.-MARCIN OSTRÓŻKA-ZSP KŁODAWA
2 MIEJSCE-98 PKT.-DANIEL GRZELAK-GIMNAZJUM DĄBIE
3 MIEJSCE-97 PKT.-KONRAD SIERADZKI-GIMN. NR 1 w KŁODAWIE
4 MIEJSCE-96 PKT.-PATRYK JAWORSKI-ZSP KŁODAWA
5 MIEJSCE-96 PKT.-JAKUB KAŹMIERSKI-GIMNAZJUM DĄBIE
6 MIEJSCE-95 PKT.-MICHAŁ KICIŃSKI-LO KOŁO
PUCHARY, MEDALE I DYPLOMY
WRĘCZYŁA PANI ANNA ŚLIWKA
w-ce DYREKTOR GIMNAZJUM NR 1 IMIENIA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II
W KŁODAWIE.

W trakcie rozgrywek zawodnicy i opiekunowie zjedli smaczną zupę w stołówce szkolnej.
GRATULUJEMY WYNIKÓW!!







7 czerwca odbyła się ostatnia runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej
Gospodarzem turnieju było
Gimnazjum nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie.
Strzelanie odbywało się z karabinka pneumatycznego w pozycji leżącej i stojącej do tarcz -dystans 10 metrów.

WYNIKI 5 RUNDY SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ:


Klasyfikacja drużynowa:
1 miejsce-Gimnazjum nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie I drużyna-1154 pkt.
2 miejsce-Gimnazjum nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie II drużyna-1130 pkt.

3 miejsce- ZSRCKU Kościelec II drużyna -1112 pkt.

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
1 miejsce - Ostróżka Konrad-ZSRCKU Kościelec -193 pkt.
2 miejsce - Grochociński Patryk-ZSRCKU Kościelec -192 pkt.
3 miejsce – Wacławik Wiktor – Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -191 pkt.
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
1 miejsce – Michalak Weronika - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -196 pkt.
2 miejsce – Rybińska Sandra - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -196 pkt.
3 miejsce – Piguła Anna - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 196 pkt.

Nagrody ufundowała i wręczyła dyrektor Gimnazjum nr 1 im.Świętego Jana Pawła II
w Kłodawie
pani Beata Kołuda.
Następnie podsumowano wyniki końcowe Szkolnej Ligi Strzeleckiej.
Puchary ufundował Starosta Kolski,
a wręczyła je zwycięzcom Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu
pani Anna Pajor.


WYNIKI SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ:
Klasyfikacja drużynowa:
1 miejsce-Gimnazjum nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie I drużyna-3513 pkt.
2 miejsce-Gimnazjum nr 1 im.Świętego Jana Pawła II w Kłodawie II drużyna-3449 pkt.

3 miejsce- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie -3396 pkt.
4 miejsce- ZSRCKU Kościelec I drużyna -3337 pkt.
5 miejsce- ZSRCKU Kościelec II drużyna -3318 pkt.
6 miejsce- Liceum Ogólnokształcące w Kole -3061 pkt.
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
1 miejsce- Ostróżka Konrad- ZSRCKU Kościelec - 582 pkt.
2 miejsce- Wacławik Wiktor- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 580 pkt.
3 miejsce- Sieradzki Konrad- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 580 pkt.

4 miejsce- Ostróżka Marcin- ZSP w Kłodawie - 578 pkt.
5 miejsce- Kowalewski Maciej- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 577 pkt.
6 miejsce- Nowacki Dawid- ZSP W Kłodawie - 573 pkt.


Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
1 miejsce- Rybińska Sandra- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -595 pkt.
2 miejsce- Królikowska Natalia- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -593 pkt.
3 miejsce- Piguła Anna- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -591 pkt.
4 miejsce- Michalak Weronika- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -591 pkt.
5 miejsce- Szafrańska Kamila- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -582 pkt.
6 miejsce- Wastowska Oliwia- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie -573 pkt.
GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!!!!!!!!!!!!!




GRATULUJEMY!



GRATULUJEMY!







28 maja 2016 roku na strzelnicy w Parku Górnika
odbyła się kolejna edycja zawodów strzeleckich nad którą patronat objął Burmistrz Kłodawy.
Strzelanie odbywało się z karabinka sportowego typu kbks, kaliber 5,6 mm.
Strzelano do tarcz typu TS-1 ustawionych w odległości 50 m.
W turnieju brali udział juniorzy,juniorki i seniorzy z powiatu kolskiego.

WYNIKI TURNIEJU:

Klasyfikacja drużynowa:
Juniorów: 1 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 273 pkt.
2 miejsce - ZSRCKU Kościelec - 250 pkt.
3 miejsce - SK ZSP Kłodawa - 235 pkt.
Juniorek: 1 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 277 pkt.
2 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 268 pkt.
3 miejsce - ZSRCKU Kościelec - 236 pkt.
Seniorów:1 miejsce - LOK KSK Kłodawa I - 265 pkt.
2 miejsce - LOK Osiek Wielki - 249 pkt.
3 miejsce - LOK KSK Kłodawa IV - 248 pkt.
Klasyfikacja indywidualna:
Juniorów: 1 miejsce – Wacławik Wiktor -Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 94 pkt.
2 miejsce – Fijałkowski Filip - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 92 pkt.
3 miejsce – Jaworski Patryk - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 90 pkt.
Juniorek: 1 miejsce – Piguła Anna - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 94 pkt.
2 miejsce – Szafrańska Kamila - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 93 pkt.
3 miejsce – Rybińska Sandra - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 92 pkt.
Seniorów:1 miejsce – Andrzejczak Mariusz - KSK Kłodawa - 96 pkt.
2 miejsce – Śliwka Karol - LOK Osiek Wielki - 88 pkt.
3 miejsce – Kapuściński Kazimierz -LOK Izomer Czołowo - 87 pkt.


ORGANIZATORZY TURNIEJU:

URZĄD GMINY KŁODAWA,
GIMNAZJUM NR 1 im.ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II w KŁODAWIE,
LOK KSK KŁODAWA









21 maja 2016r. Na strzelnicy kulowej w Ruszkowie odbyły się
XVI Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego.




Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny dziewcząt i 1 drużyna chłopców.
Miło nam zakomunikować ze po raz kolejny zwyciężyliśmy w tym turnieju
zajmując wszystkie pierwsze miejsca.
>

Drużyna dziewcząt:
Rybińska Sandra, Szafrańska Kamila i Piguła Anna zajęła
I miejsce z wynikiem -266 pkt.
II miejsce zajęła II drużyna Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie-243 pkt.
III miejsce – SK LOK ZSRCKU Kościelec -231 pkt.
W kategorii juniorów
I miejsce - zawodnicy naszego Gimnazjum z wynikiem –266 pkt
II miejsce – SK LOK ZSP Kłodawa – 248 pkt.
III miejsce – SK LOK ZSRCKU Kościelec – 238 pkt.


W kategorii indywidualnej dziewcząt:
I miejsce – Kamila Szafrańska - 92 pkt.- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
II miejsce – Anna Piguła - 91 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
III miejsce – Michalak Weronika - 89 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie


W kategorii indywidualnej chłopców:

I miejsce – Maciej Kowalewski - 96 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
II miejsce – Konrad Sieradzki - 87 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
III miejsce – Dawid Nowacki - 86 pkt.- ZSP Kłodawa
GRATULUJEMY!!!













NASZE ZAWODNICZKI MISTRZYNIAMI

WIELKOPOLSKI!!!






W dniu 12 maja 2016r. odbył się we Wrześni Finał Wojewódzki
55 Zawodów Strzeleckich o „Srebrne Muszkiety-2016”.

Organizatorem Turnieju było Kuratorium Oświaty i Wychowania
w Poznaniu.

W zawodach uczestniczyły 22 zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych
i gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Strzelanie odbywało się z karabinu sportowego kaliber 5,6 mm o zamkniętych przyrządach celowniczych i wadze do 5 kg.


Konkurencja:
-strzelanie 40 strzałów w postawie leżącej,
-odległość strzelania 50 metrów,
-tarcza TS-1-154,4/112.2 mm,
-czas strzelania 50 min.


Naszą szkołę reprezentowali:
1.Kamila Szafrańska -klasa III a
2.Sandra Rybińska -klasa III c
3.Anna Piguła -klasa II c
4.Natalia Królikowska -klasa II b – rezerwowa
5.Wiktor Wacławik -klasa III c
6.Konrad Sieradzki -klasa II c
7.Maciej Kowalewski -klasa I b




WYNIKI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO WE WRZEŚNI:


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:



I miejsce-III LO Leszno- 1090 pkt.
II miejsce- ZS Bolechowo- 1052 pkt.
III miejsce- Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie- 1007 pkt.


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW:
I miejsce – Ignasiak Marcin – ZS Bolechowo - 379 pkt.
II miejsce – Łukasz Skotarek – III LO Leszno – 370 pkt.
III miejsce – Jakub Sierczyński – III LO Leszno – 367 pkt.


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT:

I miejsce - Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie-1089 pkt.
II miejsce - ZS Bolechowo - 997 pkt.
III miejsce – ZS Hotelarskich Kalisz- 982 pkt.


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT:
I miejsce -Kamila Szafrańska-Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 367 pkt.
II miejsce – Anna Piguła-Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 367 pkt.
III miejsce – Magdalena Krawczyk – ZS Hotelarskich Kalisz – 362 pkt.

Drużyny: Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie[dziewcząt]
i III LO Leszno [chłopcy] reprezentować będą Wielkopolskę na
Finale Centralnym, który odbędzie się w obiekcie Zawiszy Bydgoszcz
w dniach 30.05-1.06 2016r.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH
SUKCESÓW












SZKOLNA LIGA STRZELECKA

15 kwietnia 2016r. w hali sportowej Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Choceniu
odbyła się 3 runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej,
której patronuje Starosta Kolski.





Cieszyć mogą coraz lepsze wyniki osiągane przez zawodników i zawodniczki.
Tak więc jeden z głównych celów Ligi Strzeleckiej, podnoszenie poziomu sportowego, został osiągnięty.
Swoją dominację potwierdziły drużyny z Kłodawy.
Kolejność drużyn była taka jak w dwóch pierwszych zawodach
.





KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:



1.Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II-1 drużyna -593/600 pkt.
2.Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II-2 drużyna -589 pkt.
3.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie -586 pkt.
4.ZSR CKU Kościelec – 1 drużyna -565 pkt.
5.Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu -530 pkt.
Liceum Ogólnokształcące w Kole -530 pkt.
7.Społeczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Choceniu -518 pkt.
8.Zespół Szkół Marysin-Lubraniec -507 pkt.
9.Gimnazjum w Dąbiu – 2 drużyna -484 pkt.
ZSR CKU Kościelec-2 drużyna -484 pkt.
11.Gimnazjum w Dąbiu -1 drużyna -474 pkt.



KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT:
1.Sandra Rybińska - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 100 pkt.
2.Anna Piguła - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 100 pkt.
3.Weronika Michalak - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 100 pkt.
4.Patrycja Jaśkiewicz - ZSR CKU Kościelec - 100 pkt.
5.Kamila Szafrańska - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 99 pkt.
Natalia Królikowska - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 99 pkt.


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW:

1.Marcin Ostróżka - ZSP Kłodawa - 100 pkt.
2.Konrad Sieradzki - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 100 pkt.
3.Dawid Nowacki - ZSP Kłodawa - 100 pkt.
4.Wiktor Wacławik - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 100 pkt.
5.Gracjan Danielewicz - ZSP Kłodawa - 100 pkt.
6.Adam Cieniecki - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - 99 pkt.
Konrad Ostróżka - ZSR CKU Kościelec - 99 pkt.
GRATULUJEMY!!!






SZKOLNA LIGA STRZELECKA

W dniu 18.03.2016. w ZSR CKU Kościelec
odbyła się II RUNDA
Szkolnej Ligi Strzeleckiej,
która odbywa się pod patronatem STAROSTY KOLSKIEGO.

Na otwarciu turnieju obecni byli:
Wicestarosta Kolski Pan Marek Banaszewski,
Prezes Organizacji Powiatowej LOK Pan Andrzej Kowalewski,
Wójt Gminy Kościelec Pan Dariusz Ostrowski
oraz Dyrektor miejscowej szkoły Pan Maciej Nuszkiewicz.


Strzelanie odbywało się z karabinków pneumatycznych w postawie leżącej.
Doskonale spisali się nasi uczniowie, którzy zajęli czołowe lokaty.
Statuetki dla najlepszych zawodników ufundował Wójt Gminy Kościelec Pan Dariusz Ostrowski
.



WYNIKI II RUNDY SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW

1.KONRAD SIERADZKI -99 pkt.-Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
2.KONRAD OSTRÓŻKA-98 pkt.-ZSR CKU Kościelec
3.MACIEJ KOWALEWSKI -98 pkt.-Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
4.DAWID NOWACKI – 98 pkt.- ZSP Kłodawa
5.PATRYK GROCHOCIŃSKI – 97 pkt.-ZSR CKU Kościelec
MARCIN OSTRÓŻKA – 97 pkt.-ZSP Kłodawa

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT
1.NATALIA KRÓLIKOWSKA - 99 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
2.SANDRA RYBIŃSKA - 99 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
3.ANNA PIGUŁA - 98 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
4.WIKTORIA WARTECKA - 98 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
WERONIKA MICHALAK - 98 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
6.KAMILA SZAFRAŃSKA - 96 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie



KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1.Gimnazjum nr 1 w Kłodawie - I drużyna – 588 pkt.
2.Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – II drużyna – 576 pkt.
3.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie – 570 pkt.
4.ZSR CKU -”I” Kościelec – 547 pkt.
5.ZSR CKU -”II” Kościelec – 545 pkt.
6.Gimnazjum Dąbie – 516 pkt.

TAK TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!!










SZKOLNA LIGA STRZELECKA


12 lutego 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
odbyła się inauguracja Szkolnej Ligi Strzeleckiej.
Patronat nad rozgrywkami objął Starosta Kolski.

Na otwarciu Ligi Strzeleckiej obecni byli:

Pan Marek Banaszewski - Starosta Kolski
oraz Pan Andrzej Kowalewski - Prezes Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Kole.
Okazałe statuetki dla najlepszego strzelca w kategorii indywidualnej dziewcząt i chłopców ufundował
Burmistrz Kłodawy - Pan Robert Olejniczak.
W zawodach wzięło udział 71 zawodników i zawodniczek reprezentujących
7 szkół z terenu powiatu kolskiego i włocławskiego.







WYNIKI I RUNDY SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1.Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie-587 pkt./600-I druż.
2.Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie-567 pkt.-II druż.
3.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie -561 pkt.
4.ZSR CKU Kościelec -549 pkt.-I druż.
5.Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu -523 pkt.
6.Gimnazjum w Dąbiu -500 pkt.
ZSR CKU Kościelec -500 pkt.-II druż.
8.Liceum Ogólnokształcące w Kole -487 pkt.
9.Zespół Szkół w Marysinie-Lubrańcu -482 pkt
10.SZSZ w Choceniu -474 pkt.



KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT:
1.Natalia Królikowska -100pkt./100-Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
Sandra Rybińska - 100pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
3.Weronika Michalak - 99 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
4.Kamila Szafrańska - 98 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
Monika Szafrańska - 98 pkt. - Zesp. Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
6.Anna Piguła - 97 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie


KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW:
1.Maciej Kowalewski - 98 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
Konrad Sieradzki - 98 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
Dawid Nowacki - 98 pkt. - Zesp.Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
4.Marcin Ostróżka - 97 pkt. - Zesp.Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
5.Patryk Wajer - 96 pkt. - Zesp.Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
6.Patryk Jaworski - 95 pkt. - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
Sebastian Kołodziejski -95 pkt. -ZSR CKU Kościelec
Statuetki dla najlepszych strzelców zdobyli po dogrywce:


Gratulujemy wyników!








16 grudnia 2015 r. w hali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w
Kłodawie odbył się Turniej Strzelecki z karabinka pneumatycznego o Puchar Zarządu Kopalni Soli „Kłodawa” S.A.

Rywalizowała rekordowa liczba ponad 60 zawodników szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
z terenu powiatu kolskiego i włocławskiego.
Na podkreślenie zasługuje bardzo wyskoki poziom zawodów pod względem sportowym jak i organizacyjnym.
Rywalizacja odbywała się w kategorii indywidualnej dziewcząt i chłopców oraz w kategorii i drużynowej.
Drużynę stanowiło 3 chłopców i 3 dziewczyny.





Poniżej przedstawiamy wyniki rywalizacji:



Wyniki w kategorii drużynowej:
1.Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie – I drużyna -568pkt./600
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie – 559pkt./600
3. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu – I drużyna - 551pkt./600
4.ZSR CKU Kościelec – 549pkt./600
5. Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie - 533pkt./600
6. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu – II drużyna – 528pkt./600
7. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Choceniu – III drużyna – 497pkt./600
8. Zespół Szkół Marysin – 492pkt./600
9.Gimnazjum w Dąbiu – 447pkt./600
10. Liceum Ogólnokształcące w Kole – 341pkt./600



Wyniki w kategorii indywidualnej dziewcząt:
1.Anna Piguła - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie- 98pkt /100
2.Sandra Rybińska - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 97pkt./100
3.Natalia Królikowska - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 95pkt./100
4.Sandra Stelmachowska – SLO Choceń - 95pkt./100
5.Klaudia Kruszyna – ZSP Kłodawa – 94pkt./100
6.Weronika Michalak - Gimnazjum nr 1 w Kłodawie – 94pkt./100


Wyniki w kategorii indywidualnej chłopców:
1.Kamil Jóźwiak – ZSP Kłodawa – 97pky./100
2.Sebastian Nowacki – SLO Choceń – 96pkt./100
3.Matusiak Krystian – SLO Choceń – 96pkt./100
4.Marcin Ostróżka – ZSP Kłodawa – 96pkt./100
5.Konrad Ostróżka – ZSR CKU Kościelec – 96pkt./100
6.Krystian Frydrych – SLO Choceń – 96pkt./100


Organizatorem Turnieju było Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie,
a sponsorem nagród Kopalnia Soli „Kłodawa” S.A
.








W dniu 6 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział
w III Turnieju Strzeleckim o Puchar Dyrektora Szkół Ponadgimnazjalnych w Choceniu
z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Nasi reprezentanci zdecydowanie wygrali zarówno klasyfikację drużynową jak i indywidualną.
Drużynę stanowiło 3 chłopców i 3 dziewczęta.


I drużyna naszego Gimnazjum w składzie:
Sandra Rybińska, Anna Piguła, Natalia Królikowska, Konrad Sieradzki, Adam Cieniecki, Maciej Kowalewski zdecydowanie wygrała rywalizację uzyskując 558pkt.


II miejsce zajęła nasza druga drużyna w składzie:
Weronika Michalak, Kamila Szafrańska, Martyna Twardygrosz, Wiktor Wacławik, Adrian Kołodziejczak, Kamil Grygielski z wynikiem 491pkt.

Indywidualnie spośród dziewcząt zwyciężyła Natalia Królikowska 97pkt.
II miejsce Sandra Rybińska 96pkt.
III miejsce Weronika Michalak 94pkt.
Wśród chłopców I miejsce zajął Maciej Kowalewski 94pkt.
II miejsce Konrad Sieradzki 94pkt.
III miejsce Adam Cieniecki

Opiekunem naszych strzelców jest p. Mariusz Andrzejczak.
Gratulujemy sukcesów!

Fotorelacja Konrad Sieradzki





ROK SZKOLNY 2014/2015




18 kwietnia na strzelnicy LOK w Ruszkowie
odbyły się kolejne
POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE
o Puchar Starosty Kolskiego.

Startowało ponad 200 uczestników.
Zawodnicy oddali po dziesięć ocenianych strzałów z kbks-u
do tarczy ustawionej w odległości 50 m.
Bardzo dobrze zaprezentowali sie juniorzy i juniorki z naszej szkoły.
Indywidualnie wśród juniorek
miejscami na podium
podzieliły się zawodniczki z naszego gimnazjum
I MIEJSCE – ANNA PIGUŁA
II MIEJSCE – WERONIKA MICHALAK
III MIEJSCE – KAMILA SZAFRAŃSKA

Indywidualnie wśród juniorów
miejsca na podium zajęli:
II MIEJSCE – MARCIN OSTRÓŻKA
III MIEJSCE – FILIP FIJAŁKOWSKI


Również drużynowo
nasi zawodnicy
zajęli najwyższe miejsca na podium.

Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego
J U N I O R Z Y

I Miejsce SK LOK GIMN. KŁODAWA I
w składzie:
OSTRÓŻKA MARCIN
PACYNA KACPER
FIJAŁKOWSKI FILIP


III Miejsce SK LOK GIMN.KŁODAWA II
w składzie:
SIERADZKI KONRAD
JASKÓLSKI CEZARY
KAŃKA MATEUSZ

Powiatowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Kolskiego
J U N I O R K I

I Miejsce SK LOK GIMN. KŁODAWA I
w składzie:
SZAFRAŃSKA KAMILA
MICHALAK WERONIKA
PIGUŁA ANNA



Serdecznie gratulujemy!!!













W dniu 24 stycznia 2015r. o godz. 9.00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie
odbył się Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa Kopalni Soli „Kłodawa’’ w Kłodawie, z broni pneumatycznej.
W zawodach uczestniczyły drużyny składające się z 3 chłopców i 3 dziewcząt.
Każdy z zawodników oddał 10 strzałów do tarczy oddalonej o 10 metrów.
Klasyfikacja była prowadzona w kategorii drużynowej oraz indywidualnej dziewcząt i chłopców.


Zwyciężyła I drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:
Fiałkowski Filip, Ostróżka Marcin, Cieniecki Adam, Michalak Weronika, Szafrańska Kamila, Nitecka Marta z wynikiem 552 pkt.

II miejsce zajęła II drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:
Jaskólski Cezary, Pecyna Kacper, Sieradzki Konrad Królikowska Natalia, Witkowska Weronika, Łazińska Ola z wynikiem 550 pkt.

III miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie – 540 pkt. IV miejsce zajęła III drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:
Wacławik Wiktor, Jaworski Patryk, Łuczyński Dominik Piguła Anna, Wastowska Oliwia, Michalak Weronika z wynikiem 526 pkt.

V miejsce: ZSR CKU w Kościelcu - 511pkt.
VI miejsce zajęła IV drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie: Wastowski Bartek, Rosołek Florentyna, Drapińska Zuzanna, Straszewska Alessandra, Michalak Magdalena, Kwiatkowska Paulina z wynikiem 463 pkt.

VII miejsce: Gimnazjum SPSK w Wólce Czepowej - 449 pkt.

VIII miejsce: ZS w Rysinach Kolonii- Gimnazjum nr 3 – 393 pkt.
IX miejsce: ZSR CKU w Kościelcu II drużyna – 371 pkt.
X miejsce: Klub Solni Cykliści – 321 pkt.
XI miejsce: ZSP Choceń – 270 pkt.



W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt:
I miejsce: Michalak Weronika kl.Ic - 98 pkt.- Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
II miejsce: Szafrańska Kamila - 96 pkt. Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
III miejsce: Zurek Sandra - 95 pk ZSP w Choceniu
IV miejsce: Witkowska Weronika – 94 pkt. Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
V miejsce: Kruszyna Klaudia – 93 pkt. ZSP w Kłodawie
VI miejsce: Wastowska Oliwia – 92 pkt. Gimnazjum nr 1 w Kłodawie

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii chłopców:

I miejsce: Ostróżka Konrad - 98 pkt. ZSR CKU Kościelec
II miejsce: Jaskólski Cezary - 96 pkt. Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
III miejsce: Urbaniak Dawid - 95 pkt. ZSP Choceń
IV miejsce: Czarnecki Patryk – 95 pkt. ZSP Choceń
V miejsce: Jaworski Patryk – 94 pkt. Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
VI miejsce: Jóżwiak Kamil – 94 pkt. ZSP Kłodawa
Gratulujemy Sukcesów!
















3 listopada 2014 roku odbył się III Turniej Strzelecki
o Puchar Dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcącego i Społecznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej
w Choceniu.


W hali sportowej 15 sześcioosobowych drużyn (3 chłopców + 3 dziewczyny)
oddawało po 10 strzałów - każdy do tarczy stojącej w odległości 10 metrów.

Uczestnicy strzelali w dwóch kategoriach:

1. Szkół gimnazjalnych,
2. Szkół ponadgimnazjalnych.







Zwyciężyła I drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:

Fijałkowski Filip, Pecyna Kacper, Ostróżka Marcin
Barańska Weronika, Szafrańska Kamila, Michalak Weronika

z wynikiem 525 pkt. (najlepszy wynik wśród szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych).



Drugie miejsce zajęła IV drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:

Łuczyński Dominik, Dębiński Piotr, Kańka Mateusz
Witkowska Weronika, Michalak Weronika, Straszewska Aleksandra

z wynikiem 484 pkt.



Na trzecim miejscu uplasowała się II drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:

Sieradzki Konrad, Cieniecki Adam, Wacławik Wiktor
Dzierbicka Nikola, Piguła Anna, Wastowska Oliwia
z wynikiem 472 pkt.



Czwarte miejsce zajęła III drużyna Gimnazjum nr 1 w Kłodawie w składzie:

Wilma Kamil, Jaskólski Cezary, Jaworski Patryk
Rosołek Florentyna, Łazińska Aleksandra, Kwiatkowska Paulina



5miejsce: Gimnazjum Baruchowo - 438 pkt.

6miejsce: Gimnazjum Lubień Kujawski - 428 pkt.

7miejsce: Dom Dziecka Lubień Kujawski - 324 pkt.





W klasyfikacji indywidualnej gimnazjum

w kategorii dziewcząt:


1 miejsce - Michalak Weronika kl.Ic - 91 pkt.

2 miejsce - Piguła Anna - 90 pkt.

3 miejsce - Witkowska Weronika - 88 pkt.





w kategorii chłopców:

2 miejsce - Filip Fijałkowski - 92 pkt.

3 miejsce - Marcin Ostróżka - 90 pkt.





Gratulujemy sukcesów!














ROK SZKOLNY 2013/2014







W V Powiatowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Kłodawy

KATEGORIA JUNIORZY

I miejsce zajęła drużyna SK LOK Gimnazjum Kłodawa I
w składzie:


Ostróżka Konrad
Fijałkowski Filip
Jóźwiak Kamil

II miejsce zajęła drużyna SK LOK Gimnazjum Kościelec

III miejsce zajęła drużyna SK LOK Gimnazjum Kłodawa II
w składzie:


Ostróżka Marcin
Nowacki Dawid
Jankowski Patryk




W V Powiatowych Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Kłodawy

KATEGORIA JUNIORKI

I miejsce zajęła drużyna SK LOK Gimnazjum Kłodawa I
w składzie:


Kruszyna Klaudia
Żurek Sandra
Szafrańska Monika





Lista rankingowa JUNIORÓW po zawodach powiatowych:

1. Ostróżka Konrad
2. Fijałkowski Filip
3. Jóźwiak Kamil

Lista rankingowa JUNIOREK po zawodach powiatowych:

1. Szafrańska Monika
2. Żurek Sandra
3. Kamińska Patrycja

Lista rankingowa SENIORÓW po zawodach powiatowych:
1. Andrzejczak Mariusz
2. Miśko Ryszard
3. Wiśniewski Paweł











W dniu 23 maja 2014 roku na strzelnicy LOK we Wrześni odbył się finał wojewódzki województwa wielkopolskiego

53 zawodów strzeleckich „O srebrne muszkiety – 2014”.

Zawody organizowane były przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu

pod honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej,

przy wsparciu władz samorządowych

i LOK we Wrześni oraz WSzW w Poznaniu.

Rywalizacja, zgodnie z tradycją, przebiegała w sportowej i koleżeńskiej atmosferze.
Zawody rozegrano w konkurencji indywidualnej
i zespołowej, zarówno dziewcząt jak i chłopców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W zawodach uczestniczyło 15 zespołów dziewcząt i 18 zespołów chłopców wyłonionych w zawodach rejonowych (Poznań, Kalisz. Leszno, Konin, Piła).

DRUŻYNA CHŁOPCÓW Z NASZEJ SZKOŁY W SKŁADZIE:
Konrad Ostróżka, Filip Fijałkowski, Marcin Jóźwiak
zajęła




IV miejsce zajęły dziewczeta z naszego gimnazjum w składzie:

Klaudia Kruszyna, Sandra Żurek, Weronika Bryłka
Sandra Żurek zajęła






Komisja sędziowska:
Przewodniczący komisji - dr Jerzy Licki /koordynator wojewódzki/
Zastępca przew. komisji – mjr Zbigniew Nizgorski - WKU Konin
Sędzia główny strzelania – Mariusz Roguszka














09.12.2013 r. w naszej szkole odbył się TURNIEJ STRZELECKI.

Strzelano z broni pneumatycznej na dystansie 10 metrów.
Każdy z 65 zawodników wykonał 10 strzałów do 2 tarcz.






KATEGORIA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT:

I miejsce - SLO Choceń – 258 pkt.
II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Kłodawie 252 pkt.
III miejsce – SZSZ Choceń 237 pkt.

KATEGORIA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:


I miejsce - SZSZ Choceń 267 pkt.
II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Kłodawie 263pkt.
III miejsce – Gimnazjum nr 1 w Kłodawie 254pkt.

KATEGORIA INDYWIDUALNA DZIEWCZĄT:

1. Szafrańska Monika - 92 pkt.
2. Haska Anna - 91 pkt.
3. Urbaniak Aleksandra - 90 pkt.
4. Jaśkiewicz Patrycja -89 pkt.
5. Sadowska Angelika - 98 pkt.
6. Hoffman Kinga - 86 pkt.

KATEGORIA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW:


1. Kamil Jóźwiak - 94 pkt.
2. Krystian Frydrych - 92 pkt.
3. Bartłomiej Kuśmierz - 91 pkt.
4. Pokrywiecki Damian - 91 pkt.
5. Dawid Nowacki - 90pkt.
6. Łukasz Adaszewski - 90 pkt.

Współorganizatorzy turnieju to:
Stowarzyszenie „Kłodawska jedynka”
Gimnazjum nr 1 w Kłodawie.
aut. tekstu Mariusz Andrzejczak








SZKOLNI STRZELCY


PECYNA KACPER FIJAŁKOWSKI FILIP NOWAK JAKUB, MALEC KACPER,
MORAWSKI DOMINIK, SKUBISZEWSKI MIKOŁAJ, ZAWADZKI SZYMON, RUCIŃSKI MATEUSZ,
WYSOCKI PATRYK, POKRYWIECKI DAMIAN, LEWANDOWSKI ŁUKASZ, WIŚNY OLGIERD,
OSTRÓŻKA MARCIN, HEJNA WERONIKA, ZABŁOCKA DOMINIKA, ŻUREK SANDRA,
KACZMAREK OLA, SADOWSKA ANGELIKA, OSTRÓŻKA KONRAD, JÓŹWIAK KAMIL,
RYBIŃSKI PATRYK, ZIELIŃSKA KLAUDIA, BRYŁKA WERONIKA, KRUSZYNA KLAUDIA, ZIÓŁKOWSKI PATRYK, SKALIŃSKI JAKUB,
KALINOWSKI PATRYK, MILA MICHAŁ, ZIELIŃSKA NADIA, STELMACHOWSKA SANDRA, DOPIERAŁA OLIWIA,
BRODA MARCIN, KACPRZAK TOMASZ, SZAFRAŃSKA MONIKA, BANASIAK AGATA,
BULIŃSKA AGNIESZKA, KOŁODZIEJSKI SEBASTIAN, GÓRECKA ŻANETA, RATAJCZYK JAKUB,
MAJCHROWSKI MICHAŁ, OLIWIA ŚWIĄTEK, MSZAŃSKA KATARZYNA, WIERZBIŃSKI ERYK,
LEWANDOWSKA MAŁGORZATA, BIAŁAS MATEUSZ





Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Profilaktyka